Про нас

Протягом більше 7 років, ТОВ "ІППОН-шифт" є офіційним представником торгової марки Adidas на території України. Основними нашими напрямками є: екіпірування для карате, дзюдо, боксу, важкої атлетики, боротьби та інших олімпійських видів спорту.
 
Спортивне екіпірування ТМ Adidas проводиться з урахуванням побажань професійних спортсменів і з високоякісних матеріалів, завдяки чому ТМ Adidas є одним з провідних лідерів галузі і заслужено користується повагою як професійних спортсменів, так і спортсменів аматорів.
 
Ми із задоволенням констатуємо, що сьогодні ми співпрацюємо з більшістю профільних федерацій нашої країни, такими як: Федерація боксу України, Федерація дзюдо України, Національний олімпійський комітет України, Федерація важкої атлетик України, федерація карате України, асоціація айкідо України і багатьма іншими.
 
Ми постійно розвиваємося і відкриті до співпраці. Висловлюємо щиру подяку нашим партнерам за постійну і копітку роботу по вдосконаленню і просуванню екіпіровки Adidas для Олімпійських видів спорту та єдиноборств.
 
Перебуваючи в постійному розвитку і бажаючи з кожним днем ​​стає все краще і краще, ми відкриті до співпраці і шукаємо надійних партнерів.